Regulamin

1. Warunki ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.sklep.jmpsport.com.pl jest firma:

  JMP SPORTS WEAR s.c.
  ul. Marii Pajerskiej 8
  34-400 Nowy Targ

  NIP: 736-14-14-979

  zwana dalej JMP.

 2. W sklepie www.sklep.jmpsport.com.pl obowiązują ceny produktów wskazane na stronie internetowej. Ceny produktów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w złotych polskich. Ceny podane przy poszczególnych artykułach nie zawierają kosztów przesyłki.

 3. Firma JMP zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.

 4. Firma JMP zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen. Zmiany cen nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji.

 5. Firma JMP zastrzega sobie prawo do opóźnienia wysyłki w wyjatkowych przypadkach. W sytuacji opóźnienia wysyłki klient, który złożył zamówienie zostanie o tym poinformowany mailowo.

 6. Klient składający zamówienie zwany jest w dalszej części regulaminu Zamawiającym.

 7. Zamówienia składne są poprzez wypełnienie formularza zamówień przez Zamawiającego.

 8. W przypadku, gdy na formularzu zamówienia dane klienta będą niekompletne lub nieprawdziwe zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji.

 9. Zamawiający może uprzednio zarejestrować się lub każdorazowo wypełniać formularz składając zamówienie.

 10. Rejestracja do sklepu internetowego JMP jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na otrzymywanie korespondencji drogą mailową.

 11. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku. Po przyjęciu zamówienia do realizacji (potwierdzenie mailowe wysłane do klienta z adresu biuro@jmpsport.com.pl lub sklep@jmpsport.com.pl) i zaksięgowaniu przelewu na koncie firmy JMP (w przypadku wyboru formy płatności: przedpłata na konto), przesyłka jest wysyłana do 3 dni roboczych. W przypadku opóźnienia w wysyłce klient zostanie poinformowany o opóźnieniu drogą mailową.

 12. Możliwe formy płatności: przedpłata w formie przelewu na konto lub za pobraniem. Opcja za pobraniem dostępna jest tylko przy wysyłce na terenie Polski.

 13. Jesli klient wybierze jako formę płatności przedpłatę na konto przed wysyłką na dokonanie przedpłaty ma 7 dni od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji wysłanego z biuro@jmpsport.com.pl lub sklep@jmpsport.com.pl. W przypadku nie otrzymania przelewu za zamówienie w tym terminie- zamówienie zostaje anulowane.

2. Procedura składania i realizacji zamówień

 1. Zamówienie można złożyć na stronie https://jmpsport.com.pl/.

 2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia.

 3. Zakupione towary są dostarczane na adres wskazany w zamówieniu. Zamawijący odpowiada za podanie prawidłowego adresu w formularzu zamówienia.

 4. Możliwe sposoby dostawy zamówionych produktów to: przesyłka za posrednictwem Poczty Polskiej lub przesyłka kurierska UPS.

 5. Koszt przesyłki pokrywa Zamawiający.

 6. Przesyłki z zamówionym towarem zapakowane są w karton i zabezpieczone taśmą firmową JMP. Zamawiający ma obowiązek sprawdzić jakość opakowania przesyłki przy jej odbiorze przy obecności kuriera. W przypadku jakichkowliek wątpliwości co do stanu przesyłki (otwarty lub uszkodzony karton, naruszona taśma firmowa JMP), zamawiający ma obowiązek sprawdzenia stanu zawartości przesyłki. przy obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia lub braku w zawartości przesyłki zamawiający powinien odmówić przyjęcia przesyłki. O takim fakcie Zamawiąjący powinien niezwłocznie powiadomić firmę JMP drogą mailową na adres: biuro@jmpsport.com.pl.

 7. Jeżeli Zamwiający przyjmie przesyłkę, której opakowanie może świadczyć o brakach lub uszkodzeniu zawartości bez sparwdzenia stanu przesyłki przy kurierze firma JMP może odmówić przyjęcia reklamacji zamówienia w przypadku uszkodzenia zamawianego towaru.

 8. W przypadku zakupu na firmę podczas składania zamówienia prosimy o zaznaczenie w formularzu zamówienia prośby o fakturę VAT oraz podanie pełnych danych do faktury.

3. Reklamacje, zwroty i wymiana towaru

 1. Jeżeli przesłany towar nie odpowiada oczekiwaniom Zamawiającego lub zamówiony rozmiar jest nieodpowiedni, Zamawiający ma prawo zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru l w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Zamawiający ma równiez prawo wymiany towaru na inny rozmiar/ kolor w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Wymiana jest mozliwa w ramach dostępnego asortymentu na magazynie. Aby towar mógł zostać przyjęty do wymiany lub zwrotu nie może posiadać śladów użytkowania, nie może być zabrudzony, musi być kompletny i posiadać przypięte oryginalnie przywieszki producenta.

 2. W przypadku wymiany towaru prosimy o kontakt z firmą JMP drogą mailową na adres biuro@jmpsport.com.pl lub pod nr tel: +(48) 18 275 42 55 przed odesłaniem towaru.

 3. Zwracane/wymieniane/reklamowane produkty wraz z oryginalnym i czytelnym dowodem zakupu (paragon/faktura) prosimy przesłać na adres JMP SPORTS WEAR, ul. Marii Pajerskiej 8, 34-400 Nowy Targ razem z przesłanym towarem.

 4. Do przesyłki zawierającej wymieniane/zwracane produkty prosimy dołączyć oryginał paragonu/faktury oraz wypełniony i podpisany protokół wymiany/zwrotu.

 5. Przy rezygnacji z zamówienia lub jego części wartość zwracanego zamówienia przekazywana jest przelewem bankowym na rachunek podany w wypełnionym przez Zamawiającego protokole zwrotu . Przelew ze zwrotem należności za zwracany towar będzie dokonany w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania towaru do zwrotu, pełnych danych do dokonania przelewu oraz czytelnego oryginału dowodu zakupu. W przypadku gdy do zwracanego towaru była wystawiona faktura, do Zamawiającego zostanie wysłana korekta. Po wystawieniu korekty i otrzymaniu podpisanej kopii korekty od Zamawiającego zostanie wykonany przelew zwrotny.

 6. Koszt wysyłki zwracanego towaru pokrywa Zamawiający.

4. Formy płatności:

Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki

Metoda dostępna tylko na terenie Polski.

Przedpłata w formie przelewu na konto

Po przesłaniu zamówienia Zamawiający otrzyma potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z numerem konta, na który należy dokonać przelewu, na swojego maila.

Przelew należy dokonać dopiero po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji oraz po potwierdzeniu dostępności towaru przesłanym drogą mailową z adresu: biuro@jmpsport.com.pl.


NUMER KONTA JMP na który należy dokonywać płatności za zamówienia:

nasz numer konta: 06 1600 1042 0002 0142 2106 3150

JMP SPORTS WEAR S.C.
ul. Marii Pajerskiej 8
34-400 Nowy Targ

5. Rodzaje i ceny przesyłek:

Poniższe ceny przesyłek obowiązują tylko na terenie Polski. W przypadku wysyłki do innych krajów wycenę kosztu przesyłki potwierdzimy po otrzymaniu danych adresowych.

Do ceny produktu proszę doliczyć koszt przesyłki wg zestawienia:

Rodzaj przesyłki Cena [pln] / Forma płatności
  przedpłata na konto gotówka przy odbiorze
Poczta Polska - przesyłka PRIORYTETOWA 14,00 21,00
firma kurierska UPS 25,00 30,00

6. Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

 1. Dzięki zarejestrowaniu się na naszej stronie, nie muszą Państwo każdorazowo wypełniać formularza zamówienia. Rejestracja ma więc na celu przede wszystkim Państwa wygodę.

 2. Wszelkie dane zawarte w rejestracji wykorzystywane są w celu poprawnej realizacji zamówienia. Przechowywane i przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego.

 3. Każdy użytkownik, który wypełnił formularz ma prawo dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

 4. Jako właściciel bazy danych osobowych, nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika.

Using this serwis without changing browser settlements means consent for using cookies files