Drużyna kolarska

THULE-JMP

THULE- JMP, to amatorska drużyna kolarska składająca się z Juniorów i Mastersów. W sezonie 2017 Juniorzy ścigają się głównie w Pucharze Polski XC, Mastersi biorą udział w maratonach MTB i zawodach szosowych.

Zawodnicy

Juniorzy:

Olga Sołtys

Nazywam się Olga. Moja przygoda z rowerem zaczęła się już kilka lat wcześniej ale trenować zaczęłam dopiero w tym sezonie. Dzięki drużynie THULE-JMP mogłam startować na najważniejszych imprezach w kraju- Pucharach Polski. Często też startowałam w maratonach Cyklokarpaty gdzie wygrywałam lub stawałam na pudle.

Kacper Janowski

Nazywam się Kacper, uczęszczam do szkoły średniej w Nowym Targu. Od 2 lat trenuje kolarstwo górskie, które stało się moją pasją. Moim największym sukcesem w tym sezonie jest rywalizacja na najtrudniejszych trasach Pucharu Polski XCO.

Maciek Sołtys

Nazywam się Maciej Sołtys. Pochodzę z Raby Wyżnej, jestem bratem Olgi i Roksany. Moja przygoda z rowerem zaczęła się kilka lat temu. Najbardziej kręci mnie MTB, zwłaszcza XC, ale na maratonach też lubię startowac, szosą także nie pogardze. Obecnie jako zawodnik drużyny THULE - JMP mam możliwości ścigania się na najważniejszych wyścigach w kraju. Udaje mi się stawać na podium, choćby wygrywając na Cyklokarpatach, jednak najwiecej satysfakcji daje mi zabawa tym sportem i sama w sobie rywalizacja.is zawodnika

Mastersi:

Krystian Piróg

Opis zawodnika

Janusz Bala

Opis zawodnika

Andrzej Niziołek

Andrzej Niziołek 31 lat. Kolarstwem górskim interesuje się od 4 lat. Najlepszy start w sezonie to Cyklokarpaty w szybkim Horyńcu Zdroju na dystansie Fan, gdzie kończę na 16 miejscu open i 6 w swojej kategorii wiekowej.
Kolarstwo szosowe zacząłem od tego roku i za debiut nie mogłem wybrać sobie niczego innego jak Nowy Targ Challange, gdzie po trzech dniach wspaniałego ścigania zakończyłem wyścig na 24 miejscu M2

Magda Piróg

Opis zawodnika

Gallery

Sponsorzy

ODWIEDŹ NAS NA
FACEBOOKU
Using this serwis without changing browser settlements means consent for using cookies files